BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 13956134
*
nr 1395 6134
Bordslampa
Keramik. Höjd: 66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 maj 2021
kl 20:52:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/4 11:07:32
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordsarmatur bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:39
*
Bordslampa
nr 1395 6134
Bordslampa
Keramik. Höjd: 66 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 maj 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/4 11:07:32 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordsarmatur bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:39